Hakkımızda

Euplus Lojistik Ambalaj San. Tic. A.Ş. olarak İzmir ve İstanbul'da birden fazla iştirakimizle, geliştirdiğimiz işbirliklikleri ve çözümlerimizle pazara yeni heyecanlar getiriyoruz.

Müşterilerimize, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve uygun fiyatla sunmak üzere çıktığımız bu yolda, ağırlıklı olarak gıda ve hizmet sektöründeki ulusal firmalar için lojistik ve tedarik servisleri vermekteyiz. Çözüm sunduğumuz firmaların iş süreçlerine entegrasyon sağlayarak müşteri memnuniyetlerini artıracak stratejileri ve iş modellerini birlikte geliştiriyoruz.

Tedarik Zinciri

Bir tedarik zinciri, ürünlerin, tedarikçiler, üreticiler, toptancılar, dağıtımcılar, perakendeciler ve nihai olarak da tüketiciler arasındaki hareketini sağlayan ilişkiler ve bağlantılar bütünüdür. Mal ve hizmetlerin tedarik aşamasından, üretimine ve nihai tüketiciye ulaşmasına kadar birbirini izleyen tüm halkaları kapsar. İş süreçleri açısından bakıldığında, tedarik zinciri; satış süreci, üretim, stok yönetimi, malzeme temini, dağıtım, tedarik, satış tahmini ve müşteri hizmetleri gibi pek çok alanı içine almaktadır.

Üretim

Ofset ve flexo baskılı ambalajlarda üretim kapasitemizin artmasına paralel, hammadde tedariğindeki artış, girdi maliyetlerimizin düşmesini sağlamaktadır. Maliyetlerdeki azalma, müşterilerimize uzun süreli sabit fiyat olarak yansımaktadır. Bu şekilde firmanız için, ürünlerinize bağlı maliyet hesaplarınızda uzun süreli destek sağlamaktayız. Uzun süreli anlaşmalar ile firmanıza daha fazla avantaj sağlamanın yollarını arıyoruz. Unutmayın ki bizde sizin markanızın bir parçasıyız.

Lojistik

Hizmetimiz sadece sizin için ürettiğimiz ürünlerden ibaret değildir. Aynı zamanda ihtiyacınız olan gıda dışı tüm sarf ürün gruplarının tedariğini sizin için sağlıyoruz. Satınalma, depolama, sevkiyat gibi tüm aşamaları sizin için takip ediyor planlıyoruz. 6000m2 kapalı alanda, üretim, ve lojistik hizmetini birlikte yürütmekteyiz. Aynı ürünün birden fazla firma için toplu alımından elde edilen maliyet azalması, sistem olarak firmanıza yansımaktadır. Birlikte ne kadar büyürsek o kadar kazançlı çıkıyoruz.

İletişim

Matbaa/Depo: K.O.S.B. 37. Sk. No:14/1 Ulucak-Kemalpaşa /İZMİR

Ofis/Depo: 1. Sanayi Sit. 2829 Sk. No:3 Konak /İZMİR

Ofis: 0.232.4214141

Gsm: 0.5442808015

Email: bilgi@euplus.com.tr

Ege VD. 383 041 7341

Mersis No. 2737554682349724

Tic. Sicil. 165805